SPRAWOZDANIE
X Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Wójta Gminy
Kleszczów
X Turniej tenisa
stołowego o puchar wójta gminy Kleszczów odbył się 07.01.2009r na sali gimnastycznej
Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kleszczowie.
Celem imprezy była
popularyzacja gry w tenisa stołowego wśród uczniów szkół podstawowych i
gimnazjalnych.
W turnieju wzięło
udział łącznie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych 83 uczestników.
Nagrody w każdej
kategorii wiekowej otrzymało ośmiu najlepszych zawodników w tym najlepsze trójki
dyplomy oraz puchary.
Najlepsi
zawodnicy szkół podstawowych:
Dziewczynki
I miejsce - Ślęzak Julia
SP nr 4 w Kolumnie
II miejsce - Stachecka Paulina SP nr 2 w
Rawie Mazowieckiej
III miejsce - Janiszewska Maja SP nr 2 w
Rawie Mazowieckiej
IV miejsce - Wrzosek Diana
SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
V miejsce - Badowska Marysia SP Buczek
VI miejsce - Kwiecień Anna
SP Dobryszyce
VII miejsce -Molka Kinga
SP Dobryszyce
VIII miejsce - Zientarska Anna SP
Kleszczów
Chłopcy
I miejsce -
Rochmiński Jan
SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
II miejsce - Zwierz Przemysław SP nr 2 w Rawie
Mazowieckiej
III miejsce - Polański Jakub
SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
IV miejsce - Kukla Arek
SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
V miejsce - Misztal Igor
SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
VI miejsce - Szymczyk Maciej SP nr
6 w Radomsku UMLKS
VII miejsce - Kaflak Mateusz SP
Buczek
VIII miejsce - Molka Bartłomiej SP Dobryszyce
Najlepsi
zawodnicy szkół gimnazjalnych:
Dziewczynki
I miejsce - Szulc
Roksana
PG UKS Gorzkowice
II miejsce -Włuczyńska Ksenia PG
Łowicz
III miejsce - Mazurek Patrycja PG Gidle
IV miejsce - Musiał Kinga
PG Gidle
V miejsce - Guzek Wiktoria
PG Łowicz
VI miejsce - Mikulska Sara
PG Szczerców
VII miejsce- Zyrka Daria
PG Szczerców
VIII miejsce - Grzeszna Ewelina PG Gidle
Chłopcy
I miejsce -
Podsędek Piotr
PG Łowicz
II miejsce - Uzarczyk Witold
PG Buczek
III miejsce - Rybak Damian
PG Biała Rawska
IV miejsce - Winnicki Damian PG
Łowicz
V miejsce - Jażdżyk Oskar
PG Kleszczów
VI miejsce - Podsędek Mateusz PG Łowicz
VII miejsce - Misiak Grzegorz PG
Dobryszyce
VIII miejsce - Sitarek Grzegorz PG nr 1 Rawa
Mazowiecka
Najmłodszą
uczestniczką turnieju była Julia Ślęzak- SP nr 4 w Kolumnie
Najmłodszym
uczestnikiem turnieju był Tatara Jakub - SP Dobryszyce
|