Coś się kończy, a coś  zaczyna…

19 czerwca o godzinie 16:30 odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych. Uroczystość rozpoczęła się od poloneza, tradycyjnego polskiego tańca, który uczniowie wykonali z gracją i elegancją. Następnie przedstawili zabawne scenki, które humorystycznie nawiązywały do wydarzeń z życia szkoły.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor, gratulując uczniom wspaniałego występu oraz życząc im powodzenia i sukcesów w kolejnych etapach edukacji. W uroczystości uczestniczyli również zaproszeni goście. W imieniu rodziców przemawiała pani Olga Kątna, przekazując serdeczne życzenia dzieciom oraz podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły. Pani Agnieszka Gos-Stacherska w imieniu  wychowawców, życzyła swoim wychowankom wszystkiego, co najlepsze. Radę Rodziców reprezentował pan Karol Jakubik, przewodniczący tego organu, który także dołączył się do życzeń. Uczniowie otrzymali pamiątkowe upominki od swoich wychowawczyń.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część rozrywkowa. Wszyscy świetnie bawili się na parkiecie, a także korzystali z przygotowanego przez rodziców poczęstunku oraz innych atrakcji, takich jak fotobudka i ścianka zdjęciowa. Wydarzeniu towarzyszyła atmosfera radości, ale również wzruszenia. Ten dzień z pewnością  będzie miłym wspomnieniem dla naszych Absolwentów.

Życzymy Wam jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Sięgajcie gwiazd!

Agnieszka Gos-Stacherska   
Anna Tatara