Drodzy czytelnicy!

Zachęcamy Was do skorzystania z oferty Gminnej Biblioteki Publicznej i uzyskania darmowego dostępu do platformy Legimi, która jest popularną aplikacją do legalnego czytania ebooków. W serwisie znajduje się ponad 60 000 tytułów (wyszukiwarka ebooków pozwala łatwo odnaleźć w nim wszelkie interesujące nas treści), do których można uzyskać dostęp nie tylko z poziomu elektronicznych czytników, lecz również smartfonów, tabletów i komputerów.

Chętnych do skorzystania z platformy Legimi użytkowników biblioteki zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem e-maila [email protected]


Poniżej krótka instrukcja jak korzystać:

  1. Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz być czytelnikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Kleszczowie lub jej filii bibliotecznych.
  2. Napisz na adres [email protected] podając imię i nazwisko i/lub numer karty bibliotecznej i odbierz darmowy kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
  3. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.
  5. Załóż konto w serwisie Legimi na stronie dedykowanej dla czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Kleszczowie https://www.legimi.pl/biblioteka_kleszczow/
  6. Podaj otrzymany kod dostępu.
  7. Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.
  8. Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer. Uwaga: czytnik Kindle nie jest obsługiwany.

Komentarze są wyłączone.