DZIEŃ KOBIET W KLASIE IV B

Każdy z nas lubi i potrzebuje czasem usłyszeć na swój temat coś miłego. Dzień Kobiet stał się okazją do tego, by chłopcy mogli wyrazić swoją wdzięczność koleżankom z klasy. Właśnie dlatego, że od dłuższego czasu funkcjonujemy w rzeczywistości online, jeszcze bardziej niż zwykle, potrzebujemy kontaktu z drugim człowiekiem. Tego wyjątkowego dnia chłopcy z klasy IV b stanęli na wysokości zadania. Każda młoda kobietka mogła poczuć się mądrą, piękną, wartościową osobą.

Były tradycyjne życzenia, specjalnie na tę okazję został przygotowany filmik, który wzbudził dużo pozytywnych emocji. Padło wiele ciepłych słów w stronę dziewcząt z klasy IV b. Mogliśmy się przekonać, że słowo ma magiczną moc. To dobre – rodzi dobro. Myślę, że komentarz dziewczynek „Jeszcze nigdy  nie otrzymałyśmy tak pięknego prezentu” trafnie podsumowuje starania chłopców. Pięknego prezentu, bo nie da się go kupić w żadnym sklepie. Nie kupimy czasu, zainteresowania, relacji.

Na zdjęciu stoi dwóch chłopców. Jeden z nich trzyma kwiaty, a drugi dyplom.

Chłopcy dostarczyli nam nie tylko porcji wzruszeń, ale zadbali także o wspaniałą rozrywkę – przygotowali ciekawe gry, A po południu  Marek Braun i Franciszek Jakubik – reprezentując płeć męską, odwiedzili dziewczynki w miejscu ich zamieszkania.  Każda kobietka otrzymała kwiaty i piękny dyplom, który stanowił wspaniałą oprawę tego święta. W imieniu dziewcząt składam chłopcom serdeczne podziękowania. Dziękuję ! Za to, że stworzyliście tak ciepłą atmosferę, za to, że w tak szarmancki sposób pozwoliliście nam cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Jestem z Was bardzo dumna !

Renata Frach – wychowawczyni klasy IV b