„English Challenge”

Jednym z głównych założeń realizowanej w naszej szkole innowacji pedagogicznej pt. „English Challenge” jest zapewnienie uczniom maksimum kontaktu z językiem angielskim w szkole i poza nią.

Mając na celu realizację tego założenia po raz kolejny nasza szkoła, pod opieką nauczycielek języka angielskiego p. Anny Kuśmierek i p. Natalii Woźniak, przystąpiła do projektu edukacyjnego w ramach programu eTwinning. Program eTwinning umożliwia uczniom współpracę z ich rówieśnikami z innych krajów europejskich poprzez specjalnie do tego stworzoną platformę edukacyjną i stanowi doskonałą alternatywę do tradycyjnych zajęć lekcyjnych.

W ramach realizowanego projektupt. „English Challenge” uczniowie mają za zadanie przygotowanie cyklu filmików o określonej tematyce. Dzięki wymianie nagrań uczniowie mają możliwość poznania kultury i spraw życia codziennego innych krajów europejskich oraz rozwijania umiejętności stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Poniżej prezentujemy wybrane prace naszych uczniów oraz filmiki przygotowane przez uczniów współpracującej z nami szkoły IES LesTermes w Hiszpanii.

Zachęcamy do obejrzenia i zapraszamy chętnych uczniów do współpracy.

Komentarze są wyłączone.