Konkurs wiedzy o papieżu Janie Pawle II

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas IV-VIII do wzięcia udziału z ogólnopolskiej olimpiadzie OLIMPUS o papieżu Janie Pawle II.

Organizator olimpiady przygotował dla uczestników dwa rodzaje testów:

  • poziom 1 – dla uczniów z klas IV-VI szkoły podstawowej,
  • poziom 2 – dla uczniów z klasy VII-VIII szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum

Każdy test będzie składał się z 30 pytań i przyporządkowanych do nich czterech odpowiedzi, z których co najmniej jedna będzie prawidłowa. Każdy uczestnik niezależnie od zajętego miejsca otrzyma dyplom uznania. Dla najlepszych przewidziano dyplomy grawerowane i dyplomy laureata oraz atrakcyjne nagrody książkowe.

Odpłatność dla każdego uczestnika wynosi 9 zł.

Warunkiem przystąpienia szkoły do olimpiady jest zgłoszenie minimum 5 uczestników na każdym poziomie wiedzy.

Termin zgłaszania osób chcących wziąć udział w konkursie mija 4 marca (poniedziałek) o godz. 1200. Zgłoszenia osób wraz z opłatą przyjmują katecheci.

Test wiedzy odbędzie się w dniu 25 marca2019 r. (poniedziałek) na czwartej godzinie lekcyjnej i w zależności od liczby osób biorących udział w konkursie odbędzie się w sali nr 110 lub w bibliotece szkolnej.

Dla osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o papieżu św. Janie Pawle II, informujemy, że w bibliotece szkolonej znajduje się literatura odpowiadająca powyższej tematyce.

Dodatkowo w każdy czwartek na 6. godzinie lekcyjnej w sali nr 103 odbędą się zajęcia (po wcześniejszej zapowiedzi swojej obecności u wybranego katechety) przygotowujące uczniów do konkursu w ramach pracy koła katechetycznego.

Zakres materiału na poziom 1 (klasy IV-VI) i poziom 2 (klasy VII-VIII) jest udostępniony do pobrania w formacie pdf.

Serdecznie zapraszamy
Katecheci

Komentarze są wyłączone.