Książka wspaniałym prezentem pod choinkę!

Zbliżają się najpiękniejsze święta w roku – święta Bożego Narodzenia. Wszystko w tym czasie jest wyjątkowe. Wigilijna kolacja, opłatek, bliscy zgromadzeni przy wspólnym stole, blask choinki.
I ten moment, na który czekają dzieci – prezenty od Świętego Mikołaja. Wierzymy, że wśród licznych prezentów znajdziecie te wyjątkowe, czyli książki. Oczyma wyobraźni już widzimy te piękne tytuły, kolorowe okładki, słyszymy szelest przekładanych stron, czujemy, iż przed nami otwiera się nowy świat. Świat, który do tej pory był zamknięty w książce.

Drodzy Czytelnicy !

Zachęcamy Was do tego, abyście podzielili się z nami tymi książkowymi odkryciami. Zróbcie sobie zdjęcie z książką, którą otrzymaliście pod choinkę. Pamiętajcie, by na zdjęciu znalazł się świąteczny element (np. choinka, stroik, świąteczny wystrój). Wyślijcie zdjęcie na adres e-mailowy biblioteki : [email protected]

Każdy, kto wyślę zdjęcie, przyczynia się do promowania czytelnictwa, a  taka postawa jest godna pochwały. Na Wasze zdjęcia czekamy do 22 stycznia 2021 roku ! Mogą to być zdjęcia rodzinne, bo przecież czytanie łączy pokolenia.

Życzymy Wam pięknych świąt, podczas których nie zabraknie czasu na lekturę. 

Nauczyciele bibliotekarze