Nagroda dotarła…

We wrześniu dzieliliśmy się wspaniałą informacją, iż jako jedna z 764 szkół w kraju (36 w województwie łódzkim, jedyna w powiecie bełchatowskim) zdobyliśmy tytuł laureata w konkursie #OSEWyzwanie.

Jako szkoła musieliśmy spełnić kilka warunków m.in.: zgłosić się do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

W konkursie wzięło udział 1606 szkół z całej Polski. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu. Nagrodą była mobilna pracownia multimedialna.

Dziś pragniemy poinformować iż nagroda w postaci 16 laptopów wysokiej klasy oraz urządzenia AP (punkt dostępu) dotarła do naszej placówki. W drugim etapie dostarczona zostanie mobilna szafka.

Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczone laptopy jak najszybciej trafiły do uczniów jak i nauczycieli stanowiąc wymierną pomoc, która przyczyni się do usprawnienia procesu zdalnego nauczania i dostępu do treści  edukacyjnych.

Po zakończeniu obecnego sposobu nauczania, dostarczone laptopy zostaną skompletowane do postaci Mobilnej Pracowni Komputerowej, która służyć będzie podczas zajęć edukacyjnych.

Komentarze są wyłączone.