Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

Podczas uroczystego zakończenia roku szk. roku szk. 2018/19, wyróżnieni zostali uczniowie, którzy byli zaangażowani w życie szkoły i godne ją reprezentowali zdobywając wysokie lokaty w konkursach oraz zawodach sportowych.

 Dyrektor szkoły Mariola Świderska – Kulka wręczyła listy gratulacyjne rodzicom uczniów klas VIII, którzy oprócz doskonałych wyników w nauce, wykazywali się niezwykłą kreatywnością  w budowaniu pozytywnego wizerunku szkoły i wielokrotnie stawali na podium. 

Listy gratulacyjne odebrali:

  • P. Katarzyna i Piotr Załogowie – rodzice Małgorzaty Załogi z klasy VIII B
  •  P. Kamila i Arkadiusz Szafrańscy – rodzice Anny Szafrańskiej z klasy VIII C
  • P. Katarzyna i Krzysztof Rutkowscy – rodzice Klamili Rutkowskiej z klasy VIII C
  • P. Nina i Karol Bujaczowie – rodzice Antoniego Bujacza z klasy VIIIA

Nagrodę dyrektora otrzymali uczniowie:

Małgorzata Załoga uczennica klasy VIII B – za wyróżniające wyniki w nauce, zachowaniu oraz znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych na szczeblu międzynarodowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i powiatowym.

Nagrodę Dyrektora za szczególne osiągnięcia sportowe otrzymali: Dawid Tatara i Dawid Miarka.  

Nagrodę Dyrektora za najwyższą średnią ocen w klasach VII – VIII, wzorowe zachowanie oraz  liczne sukcesy w konkursach przedmiotowych na szczeblu ogólnopolskim otrzymali: Jakub Bujacz oraz Miłosz Dylak.

Nagrodę Dyrektora za najwyższą średnią w szkole otrzymała uczennica klasy IV d Zofia Kuc, która uzyskała średnią ocen 5,82 oraz wzorową ocenę zachowania.

Uczniowie którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

KLASA IV A

Średnia klasy: 4,4

  1. Natalia Ostalak  –  5,45
  2. Nadia Janson – 5,18
  3. Hanna Pawełoszek  – 5,18
  4. Juliusz Mądrzyk –  5,09
  5. Aleksandra Frach  – 5,0
  6. Weronika Kazior – 4,91
  7. Dominika Kościelak – 4,82

KLASA IV B

 Średnia klasy: 4,64

  1. Nikola Zawodzińska            5.55
  2. Amelia Witasik                    5.55
  3. Bartłomiej Szmigielski        5.27
  4. Miłosz Szluga                      5.27
  5. Martyna Kołodziejczyk       5.18
  6. Karolina Mularczyk             5.09
  7. Aleksandra Szydłowska       5.09
  8. Antoni Bąk                           4.91

KLASA IV C

Średnia klasy: 3,96

  1. Martyna Frach średnia ocen: 5,18
  2. Paulina Turek ś: 4,91

KLASA IV D

Średnia klasy: 4,88

  1. Zofia Maria Kuc  –5,82                   
  2. Zofia Naturalna – 5,55           
  3. Filip Paweł Dylak – 5,55                 
  4. Oskar Piotr Staryga – 5,36             
  5. Nadia Nikola Misiak     – 5,27                  
  6. Bianka Cybulska –  5,27                          
  7. Malwina Ewa Sukiennik – 5,27                
  8. Marta Wojewoda – 5,27                           
  9. Nadia Depczyńska –      5,09           
  10. Krzysztof Robert Kopka – 5,09                
  11. Tymoteusz Franciszek Truchel – 4,82      

KLASA V A

Średnia klasy: 4.13

  1. Neumann Martyna – 5.50
  2. Ślęzak Agata – 5.50
  3. Neumann Mateusz – 5.17
  4. Jakubiak Nikola – 5.08
  5. Truchel Antonina – 4.92
  6. Ślusarczyk Grzegorz – 4.83
  7. Górazda Zuzanna – 4.75
  8. Olbrych Katarzyna – 4.75

KLASA V B

Średnia klasy: 4.38

  1. Skurkiewicz Samuel Józef – 5.33
  2. Cieślak Łukasz – 5.17
  3. Kaczmarczyk Paweł Tomasz – 5.17
  4. Lasota Nina Maria – 5.00
  5. Nowakowski Jakub Sebastian – 5.00
  6. Szluga Weronika Maria – 5.00
  7. Frukacz Norbert Paweł – 4.83
  8. Telążka Szymon Rafał – 4.75

KLASA V C

Średnia klasy: 4,45

  1. Natalia Kochel  – 5,58
  2. Oskar Rybarczyk  – 5,58
  3. Maja Dziuboń  –  5,55
  4. Julia Malasiewicz  – 5,50
  5. Amelia Zaremba  – 5,42
  6. Aleksandra Kamińska  –  5,33
  7. Marlena Nowacka  –  5,25
  8. Tomasz Biegała  – 5,17
  9. Antoni Koszur  – 4,92

KLASA V D

Średnia klasy: 4,58

  1. Retkiewicz Aleksandra –  5,58        
  2. Lizak  Julia Natalia – 5,33               
  3. Gołasa Marcel Maciej  – 5,17             
  4. Grzybek Filip – 5,17                       
  5. Gwoździk Jan – 5,17                         
  6. Górazda Patrycja – 5,08                  
  7. Karasiński Mateusz -5,08               
  8. Zakolska  Patrycja – 5,08                
  9. Cieślak Bartosz – 4,92           

KLASA VI A

Średnia całej klasy: 4,8

  1. Oliwia Rybarczyk 5,73
  2. Aleksandra Bento Maia de Carvalho 5,36
  3. Ana Bento Maia de Carvalho 5,36
  4. Julia Sciebura 5,27
  5. Igor Brząkała 5,18
  6. Szymon Podawca 5,09
  7. Amelia Głowacka 5,00
  8. Maria Nagoda –  5,00
  9. Oliwier Ołubek – 5,00
  10. Krzysztof  Urbański – 5,00
  11. Kacper Antosiewicz  – 4,91
  12. Patrick Śnioch  – 4,82

KLASA VI B

Średnia klasy- 4,30

  1. Wiktor Falarz  – 5,09
  2. Patrycja Szymanek – 5,09
  3. Igor Szala – 5,00

KLASA VI C

Średnia klasy: 4,55

  1. Malwina Guc       – 5,55                  
  2. Krzysztof Szafrański    – 5,45         
  3. Julia Włodarczyk średnia 5,36        
  4. Miłosz Stawiak             średnia 5,27        
  5. Witold Jędrzejczak        średnia 5,18        
  6. Bartłomiej Kołba średnia 5,09        
  7. Amelia Stefaniak średnia 4,91        
  8. Krzysztof Pędziwiatr    średnia 4,82        

KLASA VI D  Średnia klasy: 4,31

  1. Piskorski Samuel – 5,09
  2. Bujacz Tomasz – 5,00
  3. Jabłońska Wiktoria –  5,00
  4. Szczepanik Piotr – 5,00
  5. Janson Franciszek – 4,91
  6. Bujacz Zuzanna – 4,82
  7. Kuśmierek Dawid – 4,82

KLASA VII A

Średnia klasy:   4,18

  1. Jakub Bujacz   5,43
  2. Miłosz Dylak 5,43
  3. Marcel Zyzek  5,14
  4. Mateusz Mikus 5,0
  5. Emilia Stobiecka  4,93
  6. Julia Stawiak 4,93
  7. Marta Kuc 4,86
  8. Karolina Kuśmierek 4,79

KLASA VIII A

Średnia klasy: 3,74

  1. Kościelak Maria – 4,89
  2. Antoni Bujacz – 4,78

KLASA VIII B

Średnia klasy – 3,84 %

1. Załoga Małgorzata – 5,11
2. Szymanek Natalia – 5,11

KLASA VIII C

Średnia klasy: 3,99

  1. Szafrańska Anna – 5,17
  2. Rutkowska Kamila – 4,94
  3. Jabłoński Łukasz –  4,78

Uczniowie  klas I – III,  którzy otrzymali nagrody I stopnia za wzorowe wyniki w nauce.

KLASA I A

  1. Jasińska Nikola
  2. Napieraj Oskar

KLASA I B

  1. Kopka Amelia
  2. Stokłosa Karolina
  3. Hołyś Emilia
  4. Pieniążek Lena
  5. Kamińska Hanna
  6. Szluga Hanna
  7. Buresz Marcel
  8. Kuśmierek Kacper

KLASA I C

  1. Bujacz Weronika
  2. Hałada Kinga
  3. Krężoch Natalia
  4. Mirecki Igor
  5. Partyka Roksana

KLASA II A

  1. Alicja Jarząbek
  2. Pola Jarząbkowska
  3. Blanka Moryń
  4. Michał Naturalny
  5. Fabian Gajewski
  6. Julia Sypniewska

KLASA II B

  1. Gonera Roksana
  2. Wiśniewski Aleks
  3. Pałczyńska Urszula
  4. Perońska Nadia
  5. Kędziak Judyta
  6. Spiecha Patrycja
  7. Jakubik Franciszek
  8. Braun Marek
  9. Foksowicz Zofia

KLASA II C

  1. Nikola Bednarczuk
  2. Wiktoria Cebula
  3. Marta Gorząd
  4. Natalia Kędzierska
  5. Brajan Michalski
  6. Magdalena Nolbrzak
  7. Lena Trajdos
  8. Adrianna Witasik
  9. Julian Wojewoda

KLASA III A

  1. Antosiewicz Wojciech
  2. Olas Bianka
  3. Kłobut Emilia

KLASA III B

  1. Iga Ochocka
  2. Adam Ślusarczyk
  3. Wojciech Bujacz
  4. Natasza Kułak

Komentarze są wyłączone.