Spektakl muzyczny W ŚLIWKOWYM KOLORZE z udziałem Bianki Cybulskiej

Bianka należy do stworzonego przez Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosę w Teatrze Buffo Studia Piosenki Metro. To sieć placówek w całej Polsce. Misją jest szkolenie i kształtowanie artystycznej wrażliwości osób utalentowanych wokalnie. Zajęcia są odpłatne, przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przez dwa lata Bianka uczęszczała do Studia w Bełchatowie, gdzie pod okiem instruktorki, Pani Zofii Szpikowskiej, rozwijała swoje umiejętności artystyczne. Obecnie jeździ do Częstochowy, tam uczestniczy w zajęciach prowadzonych przez Pana Dawida Adamskiegi, Panią Karolinę Egeman i Panią Zofię Szpikowską.

Co jakiś czas w Teatrze Buffo organizowane są występy „sprawdzające” z “Panami Januszami” – Bianka tak żartobliwie nazywa Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosę.

Zwieńczeniem występów grupowych i solowych są organizowane dla utalentowanej młodzieży obozy (np. w Teresinie), w ramach których Bianka, wraz z innymi młodymi artystami, ćwiczy do występów.

Podczas takich treningów wybiera się młodych artystów, którzy później występują w musicalach w Warszawie.

Kilka razy w roku organizuje się występy, dzięki którym młodzi soliści oswajają się ze sceną. Śpiewają piosenki z Musicalu “Metro”, również z własnego repertuaru, ale też piosenki Abby, Czesława Niemena, Disneya. Ponadto Bianka uczestniczy w zajęciach z choreografami i nauczycielami aktorstwa (ruchu scenicznego).

W najbliższym czasie nasza mała artystka weźmie udział w spektaklu muzycznym pt. W kolorze śliwkowym, gdzie zaśpiewa m.in. piosenkę Magdy Umer Koncert na dwa świerszcze. Życzymy Biance sukcesów na warszawskich scenach, i nie tylko…

Plakat spektaklu