Sukces akrobatyczny Gabrysi Stadnik, uczennicy klasy 4b

Gabrysia Stadnik jest uczennicą klasy 4b naszej szkoły. Zdaniem mamy Gabrysi dziewczynka już zanim przyszła na świat, była niezłą akrobatką. Decyzja o zapisaniu jej na zajęcia gimnastyczne zapadła w dniu, kiedy podczas zabawy w chowanego Gabrysia bez najmniejszego problemu „złożyła się” do szuflady w szafie i wsunęła do środka. Oczywiście nie zamierzała zdradzać miejsca swojej genialnej kryjówki, a jej poszukiwania wzbudziły sporo emocji.

W 2018 r. Gabrysia rozpoczęła swoją przygodę z gimnastyką. Były to zajęcia  w Bełchatowie pod okiem Pani trener Moniki Źródlewskiej. Kiedy inne dziewczynki wychodziły umęczone po jednej godzinie zajęć, Gabrysia zostawała na kolejne dwie.

Zajęcia na kole – Aerial hoop rozpoczęła w Piotrkowskiej Fundacji Talentów pod okiem Państwa Ewy i Sylwestra Wiśniewskich. Debiutowała na Mistrzostwach Polski w 2020 roku, zajmując 4. pozycję w swojej grupie wiekowej.

W sobotę, 18.09.2021r., zajęła 3. miejsce na I Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Poznaniu, prezentując Skarb Oceanu Vaianę.

Dziękuję Rodzicom Gabrysi za informacje przekazana na temat pasji i sukcesów córki. Jestem dumna, że wśród moich wychowanków  jest tak utalentowana dziewczynka. Życzę wielu sukcesów i z niecierpliwością czekam na kolejne relacje.

Wychowawca klasy, Danuta Kuc