Sukcesy Franciszka Jakubika – ucznia klasy IV b

Franciszek Jakubik to uczeń klasy IV b. To bardzo zaangażowany chłopiec, który chętnie bierze udział w różnych konkursach szkolnych.  Swoje wszechstronne uzdolnienia prezentuje również na forum pozaszkolnym.  Godnym zauważenia jest fakt, że odnosi sukcesy w różnych zmaganiach konkursowych.

Uczeń wziął udział w konkursie literackim „Vivat Konstytucja” zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Kleszczowie. Franciszek zajął pierwsze miejsce! Organizatorzy zauważyli, że chłopiec posiada talent literacki. Jestem przekonana, że to dopiero początek jego literackiej kariery.

Kolejnym przedsięwzięciem był udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Sekrety ZDALNYCH” zorganizowanym przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej w Bełchatowie.  Pomysłowość chłopca została zauważona i nagrodzona. Franciszek zdobył nagrodę w kategorii OPEN.

 Poniżej ilustracje dokumentujące sukcesy chłopca : zdjęcia dyplomów, fotografia przedstawiająca Franciszka odbierającego nagrodę za zwycięstwo w konkursie fotograficznym, mem stworzony przez chłopca na konkurs „Sekrety ZDALNYCH”.

Franciszku, dziękuję za godne reprezentowanie naszej klasy, a także szkoły na forum gminnym i powiatowym. Jestem z Ciebie bardzo dumna. Gratuluję!

Renata Frach – wychowawczyni klasy IV b

Dyplom za nagrodę w kategorii OPEN
Praca Ucznia
Uczeń odbiera nagrodę
Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie literackim "Vivat Konstytucja"