TYDZIEŃ DBANIA O RELACJE

W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo. Projekt organizowany jest przez Fundację “Dbam o Mój Zasięg”.

SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu. Troszcząc się o ów balans wpływamy pozytywnie na dobrostan psychiczny, fizyczny i społeczny całej społeczności szkolnej.

W związku z tym przyszły tydzień będzie przebiegać w naszej szkole pod hasłem DBANIA O RELACJE. Podczas zajęć z edukacji społecznej (w klasach I-III), godzin wychowawczych (w klasach IV-VIII), zajęć świetlicowych będziemy wspólnie z uczniami podejmować różnorodne działania mające na celu wzmocnienie relacji między uczniami, uczniami i nauczycielami.

Chcielibyśmy zachęcić również Państwa drodzy Rodzice, abyście przyłączyli się do naszej akcji i znaleźli czas by spędzić go wspólnie ze swoimi pociechami oglądając razem film, grając w gry planszowe, przygotowując wspólny posiłek czy wychodząc na wspólny, jesienny spacer.

Będzie nam bardzo miło jeśli podzielicie się zdjęciami ze wspólnie spęczonych chwil. Trafią one do naszej galerii, która powstanie na podsumowanie całego tygodnia. Zdjęcia można przesyłać na adres: [email protected] do 31 października.