Akcje i projekty w których uczestniczymy

logo projektu Dzień Bezpiecznego Internetu
logo projektu Code Week
logo projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego
logo projektu Lepsza Szkoła
logo projektu Czytam sobie
Czytam sobie. Pierwsza klasa!

Akcja Czytam sobie. Pierwsza klasa! realizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwo HarperCollins Polska we współpracy z programem Szkoła Ucząca Się. Celem akcji jest promowanie czytelnictwa w klasie, wykorzystując otrzymane materiały i książki.

logo projekty PrzyGOTUJMY lepszy świat
PrzyGOTUJMY lepszy świat

„PrzyGOTUJMY lepszy świat” – to program adresowany do klas 1 – 3 szkół podstawowych, przygotowany przy udziale ekspertów do spraw żywienia oraz doświadczonych pedagogów. Celem programu jest uświadomienie dzieciom, że codzienne wybory żywieniowe przekładają się na ich zdrowie i dobro środowiska.

logo projektu Czytam z klasą
logo projektu EKO SZKOŁA

“EKO-SZKOŁA” – celem projektu jest zainicjowanie współpracy pomiędzy placówkami edukacyjnymi różnych szczebli i wymiana pomysłów dotyczących kształtowania ekologicznej świadomości dzieci i młodzieży. Program ten nie tylko zachęca uczniów do eko-aktywizmu, lecz także promuje drobne zmiany w codziennym trybie życia.

logo projektu Change the game
Inteligentny Samorząd – Change the game
logo PAH

Godziny Wychowawcze ze Światem pod patronatem PAH to cykl zajęć, które są pretekstem do dyskusji o bieżących wydarzeniach na świecie oraz wartościach takich jak solidarność, godność ludzka czy sprawiedliwość. Dzięki nim uczniowie i uczennice kształtują postawy otwartości i odpowiedzialności.

logo akcji Cała Polska czyta dzieciom

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE – projekt skierowany jest do uczniów klas V–VII szkół podstawowych. Jego celem jest wspieranie rozwoju moralnego młodzieży oraz promocja czytelnictwa i wartościowej literatury.