- Pedagog szkolny: Emilia Palińska
- Pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny: Damiana Płomińska
- Psycholog szkolny: Agnieszka Jasek
- Logopeda: Patrycja Raczyńska
- Logopeda: Justyna Kargol
- Neurologopeda: Mariola Świderska-Kulka
- Doradca zawodowy: Monika Piątczak
- Nauczyciel współorganizujący kształcenie: Urszula Brześcińska, Ewa Soska, Joanna Sukiennik, Magdalena Marszałek
- Terapeuta pedagogiczny: Elżbieta Antosiewicz
- Socjoterapeuta: Anna Wysocka
Godziny pracy specjalistów w roku szkolnym 2023/2024
Emilia Palińska – pedagog szkolny
poniedziałek | 8.45 – 14.45, sala 6 |
wtorek | 8.00 – 13.00, sala 6 |
środa | 8.45 – 13.45, sala 6 |
czwartek | 8.00 – 12.00, sala 6 |
piątek | 8.00 – 12.00, 12.00-13.00 sala 6 |
Agnieszka Jasek – psycholog szkolny
poniedziałek | 8.00 – 14.35, sala 4 |
wtorek | 10.30 – 14.45, sala 4 |
środa | 8.00 – 12.35, sala 4 |
czwartek | 11.00 – 14.30, sala 4 |
piątek | 8.00 – 12.00, 12.00-13.00 sala 4 |
Damiana Płomińska – pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny
poniedziałek | 7.00 – 12.00, sala 6 parter |
wtorek | 7.30 – 12.00, sala 6 parter |
środa | 7.30 – 12.50, 11.50 – 12.35, 12.55-15.30 sala 6 parter |
czwartek | 7.30 – 9.35, sala 6 parter |
piątek | 7.30 – 15.30, sala 6 parter |
Mariola Świderska – Kulka – neurologopeda
wtorek | 9.00 – 11.00, sala 15 c |
Patrycja Raczyńska – logopeda
poniedziałek | 8.55 – 14.35, sala 15 c |
wtorek | 11.50 – 15.30, sala 15 c 15.30-16.30 |
środa | 8.55 – 12.55, sala 15 c; 12.55-13.40, sala 4; 13.40-14.35, sala 15 c |
Justyna Kargol – logopeda
czwartek | 8.30 – 15.30, sala 15 c |
piątek | 8.00 – 15.30, sala 15 c 15.30-16.30 |
Monika Piątczak – doradca zawodowy
poniedziałek | 9.50-11.05 gabinet 11 lub 12 |
wtorek | 9.40 – 11.50 gabinet 11 lub 12 |
czwartek | 8.45 – 9.50 gabinet 11 lub 12 |
piątek | 8.45 – 10.45, 11.30 – 12.55 gabinet 11 lub 12, 14.35-15.35 |
Elżbieta Antosiewicz – terapeuta pedagogiczny
wtorek | 9.50 – 10.35, 11.50 – 12.35 |
czwartek | 8.55 – 10.35, 11.50 – 12.50, 14.45 – 15.30 |
Urszula Brześcińska – nauczyciel współorganizujący kształcenie
poniedziałek | 8.55 – 12.35, 12.40 – 13.40 – rewalidacja (sala 6) 13.40 – 14.40 |
wtorek | 8.55 – 13.40, sala – wg planu ucznia |
środa | 7.50-8.50 integracja sensoryczna co 2 tydzień sala 15c 8.55-12.35, sala wg planu ucznia 12.35-13.35 integracja sensoryczna sala 15c |
czwartek | 8.50 – 9.50 – rewalidacja (sala 15c), 9.55 – 12.35 sala – wg planu ucznia , |
piątek | 8.55 – 12.35, sala – wg planu ucznia, |
Anna Wysocka – socjoterapeuta
wtorek | 13.55 – 14.55, hol/sala gimnastyczna |
czwartek | 7.55 – 8.55, sala 17 N |
Ewa Soska – nauczyciel współorganizujący kształcenie
poniedziałek | 9.50 – 11.30 (IB – J), 11.55 – 12.35 (IIB – M), |
wtorek | 7.45 – 8.45 rewalidacja – sala 8, 8.55 – 9.40 (IIB – M), 9.50 – 12.35 (IB – J) |
środa | 7.55 – 8.55, 8.55 – 11.30 (IB – J), 11.55 – 12.35 (IIB – M) |
czwartek | 7.45 – 8.45 rewalidacja – sala 8, 8.55 – 12.35 (IB – J), 12.55 – 13.40 (IIB – M) |
piątek | 8.55 – 10.35 (IB – J), 10.45 – 11.30 (IIB – M), 11.55 – 12.35 (IB – J) |
Joanna Sukiennik – nauczyciel współorganizujący kształcenie
poniedziałek | 8.55 – 9.40 (IVB – F) sala 106; 9.50 – 10.35 (IVB – F) wf; 10.45 – 11.30 (IVB – F) sala 13B; 11.50 –12.35 (IVB – F) sala 202, 12.55 – 14.10 rewalidacja – sala 112/6(W), |
wtorek | 8.55 – 9.40 (VIB – W) sala 112; 9.50 – 10.35 (IVB – F) sala 201; 10.45 – 11.30 (VIB – W) sala 209; 11.50 – 12.35 (IVB – F) sala 202; 12.55 – 13.40 (VIB – W) sala 003; 13.50 – 14.35 (VIB – W) sala 003 |
środa | 8.55 – 9.40 (VIB – W) sala 003; 9.50 – 10.35 (IVB – F) sala 205; 10.45 – 11.30 (VIB – W) sala 112 |
czwartek | 8.00 – 8.45 (IVB – F) sala 202; 8.55 – 9.40 (VIB – W) sala 103; 9.50 – 10.35 rewalidacja, sala 4 (W), 10.45 – 11.30 (IVB – F) sala 002; 11.50 – 12.35 (VIB – W) sala 003; 12.55 – 13.40 (VIB – W) sala 210 |
piątek | 9.50 – 10.35 (IVB – F) sala 202; 10.45 – 11.30 (VIB – W) sala 003; 11.50 – 12.35 (IVB – F) sala106; 12.55 – 13.40 (VIB – W) sala 209; 13.50 – 14.50 |
Magdalena Marszałek – nauczyciel współorganizujący kształcenie
poniedziałek | 8.00 – 8.45, sala – wg planu ucznia, 8.45 – 9.45, 9.50 – 11.30 sala – wg planu ucznia |
wtorek | 8.00 – 10.45, 11.30 – 13.50 sala – wg planu ucznia |
środa | 8.00 – 9.40, 11.30 – 15.30, sala – wg planu ucznia |
czwartek | 7.45 – 8.45 rewalidacja (sala 4) 8.55 – 9.40, 10.35 – 12.35 sala – wg planu ucznia |
piątek | 7.45 – 8.45 rewalidacja (sala 6), 8.45 – 11.30 sala wg planu ucznia |
Zielony – godzina dostępności