Grono pedagogiczne
rok szkolny 2022/2023
- Antosiewicz Elżbieta – wychowawca w świetlicy, nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Brześcińska Urszula – nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Bukowy Patrycja – wychowanie fizyczne
- Chojnowska Iwona – wychowanie fizyczne
- Chrostowska Joanna – język niemiecki
- Cieślak Renata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIa
- Cybis Wioleta – wychowanie fizyczne
- Frach Renata – język polski, wychowawca klasy VIIb, wychowanie do życia w rodzinie
- Gajewska Ewa – matematyka
- Gajzler Bogusława – plastyka, wychowawca w świetlicy
- Gonera Julita – fizyka
- Gorzelak-Dylak Aleksandra – wychowawca w świetlicy, język polski
- Gos-Stacherska Agnieszka – język polski, wychowawca klasy VIIIa
- Jagusiak Agnieszka – matematyka
- Jańczyk Jowita – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa
- Jasek Agnieszka – psycholog szkolny
- Kargol Justyna – logopeda szkolny
- Kimel Wioleta – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIc
- Klimczyk Justyna – informatyka, matematyka, wychowawca klasy VIa
- Kowalska Justyna – język angielski, wychowawca klasy VIc
- Kowalski Michał – wychowanie fizyczne
- Kuc Danuta – język polski, wychowawca klasy VIb
- Kusiak Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIb
- Kuśmierek Agnieszka – język polski, wychowawca klasy Vd
- Kuśmierek Anna – język angielski, wychowawca klasy Vb
- Kuśmierek Ilona – przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy IVb
- Mantyk Łukasz – wychowanie fizyczne
- Marszałek Magdalena – nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Mądrzyk Joanna – biblioteka, historia, WOS, wychowawca klasy IVc
- ks. Michałek-Góral Krzysztof – religia ewangelicka
- Mieszała Mariusz – religia
- Molik Urszula – kierownik świetlicy szkolnej
- Najmrodzka Barbara – technika, wychowawca w świetlicy
- Ochocka Paulina – język angielski, wychowawca klasy Va
- Olczyk-Wieloch Anna – matematyka
- Owczarek Maria – religia, wychowawca w świetlicy
- Palińska Emilia – pedagog szkolny
- Piątczak Monika – doradztwo zawodowe, wychowawca w świetlicy
- Płomińska Damiana – pedagog specjalny, terapeuta, przyroda
- Retkiewicz Agnieszka – chemia, wychowawca klasy Vc, wychowanie do życia w rodzinie
- Roczek Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ia
- Raczyńska Patrycja – logopeda szkolny
- Skalska Renata – historia
- Skurkiewicz Katarzyna – język polski, wychowawca klasy IVa
- Soska Ewa – nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Skóra Agnieszka – biblioteka
- Stankiewicz Beata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ic
- Staryga Monika – biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
- Stawiak-Kołba Ewa – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ib
- Sukiennik Joanna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Syrówka Katarzyna – wicedyrektor, geografia, przyroda
- Szafrański Sławomir – muzyka, rytmika
- Szczęsna Agnieszka – wychowawca w świetlicy
- Szydło-Wolna Bogusława – wychowawca w świetlicy
- Świderska-Kulka Mariola – dyrektor szkoły, logopeda
- Tatara Anna – geografia, przyroda, informatyka, wychowawca klasy VIIIb
- Urbaniak Danuta – matematyka
- Wieloch Sara – język angielski, wychowawca klasy VIIc
- Wojtan Sylwia – wychowawca w świetlicy
- Woźniak Natalia – język angielski, wychowawca klasy VIIa
- Wysocka Anna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIb
- Zatorska Bożena – historia, biblioteka
- Życińska Anna – religia