Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne
rok szkolny 2019/2020

  • Antosiewicz Elżbieta – kierownik świetlicy
  • Brześcińska Urszula – nauczyciel wspomagający
  • Bukowy Patrycja – wychowanie fizyczne
  • Chojnowska Iwona – wychowanie fizyczne
  • Cieślak Renata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa
  • Cybis Wioleta – wychowanie fizyczne
  • Dominiak Anna – matematyka, informatyka
  • Dzwonkowski Michał – wychowanie fizyczne
  • Frach Renata – język polski, wychowawca klasy VIIIa
  • Gajewska Ewa – matematyka
  • Gajzler Bogumiła – plastyka
  • Gonera Julita – fizyka, informatyka
  • Gorzelak-Dylak Aleksandra – wychowawca świetlicy, język polski, wychowawca klasy VIIb
  • Gos-Stacherska Agnieszka – język polski, wychowawca klasy IVa
  • ks. Góral Krzysztof – religia
  • Jabłońska Katarzyna – nauczyciel wspomagający
  • Jagusiak Agnieszka – matematyka, wychowawca klasy Vb
  • Jańczyk Jowita – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ic
  • Jasek Agnieszka – psycholog szkolny
  • Juszczyk Edyta – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Id
  • Kimel Wioleta – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IId
  • Klimczyk Justyna – informatyka, matematyka, wychowawca klasy VIIc
  • Kotynia Dorota – wychowawca świetlicy
  • Kowalska Justyna – język angielski, wychowawca klasy VIIa
  • Kowalski Michał – wychowanie fizyczne
  • Kuc Danuta – język polski, wychowawca klasy VIIIb
  • Kusiak Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ib
  • Kuśmierek Agnieszka – język polski
  • Kuśmierek Anna – język angielski, wychowawca klasy VIa
  • Kuśmierek Ilona – wychowawca świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie
  • Mantyk Łukasz – wychowanie fizyczne
  • Marszałek Magdalena – nauczyciel wspomagający
  • Mądrzyk Joanna – biblioteka, historia, WOS, wychowawca klasy Vc
  • Michalczyk Ewa – nauczyciel wspomagający
  • Mieszała Mariusz – religia, wychowanie do życia w rodzinie
  • Molik Urszula – kółko języka rosyjskiego, wychowawca świetlicy
  • Najmrodzka Barbara – technika, wychowawca świetlicy
  • Ochocka Paulina – język angielski, wychowawca klasy VIb
  • Olczyk Anna – matematyka, wychowawca klasy Vd
  • Owczarek Maria – religia
  • Pabich Agnieszka – logopeda
  • Paciorek Ilona – plastyka, biblioteka
  • Palińska Emilia – pedagog szkolny
  • Parada Anna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ia
  • Piątczak Monika – doradztwo zawodowe, wychowawca świetlicy
  • Płomińska Damiana – pedagog specjalny, terapeuta, przyroda
  • Retkiewicz Agnieszka – przyroda, biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy VIc
  • Roczek Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIa
  • Skalska Renata – historia, wiedza o społeczeństwie
  • Skóra Agnieszka – wychowawca świetlicy, biblioteka szkolna
  • Skurkiewicz Katarzyna – język polski, wychowawca klasy Va
  • Sobera Simona – język polski
  • Stankiewicz Beata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIc
  • Staryga Monika – biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Stawiak-Kołba Ewa – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIb
  • Syrówka Katarzyna – wicedyrektor, geografia
  • Szafrański Sławomir – muzyka, rytmika
  • Szczęsna Agnieszka – wychowawca świetlicy, opiekun SK PTSM
  • Szcześniewska-Nita Katarzyna – język angielski
  • Szydło-Wolna Bogusława – język niemiecki
  • Świderska-Kulka Mariola – dyrektor szkoły, logopeda
  • Tatara Anna – geografia, informatyka, wychowawca klasy IVb
  • Urbaniak Danuta – matematyka, wychowawca klasy VId
  • Wojtan Sylwia – wychowawca świetlicy
  • Woźniak Natalia – język angielski, wychowawca klasy VIId
  • Wysocka Anna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIb
  • Zatorska Bożena – historia
  • Życińska Anna – religia