Dowozy i odwozy

Harmonogram dowozów i odwozów w roku szkolnym 2021/2022

DOWOZY

Godziny rozpoczęcia zajęć: 8:00

autobus nr 1

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 WYJAZD ZAKŁAD KOMUNALNY07:30
1Kleszczów, ul. Główna/Północna (KLESZCZÓW 15)7:31
2Kleszczów, ul. Miła 
3Łękińsko  – skrzyżowanie ul. Miła  z ul. Ustronną (ŁĘKIŃSKO 25)7:32
4Łuszczanowice ul. Miła /ul. Tulipanowa – GPZ (ŁUSZCZANOWICE)7:34
5Łuszczanowice  –  rondo Huby ul. Perłowa/ul. Złota (ŁUSZCZANOWICE 13)7:35
6Łuszczanowice  – Huby ul. Perłowa (ŁUSZCZANOWICE 15)7:37
7Łuszczanowice, ul. Szafirowa (ŁUSZCZANOWICE 17)7:39
8Łuszczanowice   ul. Diamentowa (ŁUSZCZANOWICE 19)7:40
9Łuszczanowice ul. Brylantowa (ŁUSZCZANOWICE 21)7:42
10Kleszczów, ul. Ogrodowa Flagi (KLESZCZÓW 20)7:44
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE7:50

autobus nr 2

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 WYJAZD ZAKŁAD KOMUNALNY07:25
1Łuszczanowice ul. Złota CENTRUM (ŁUSZCZANOWICE 8)                                                       7:27
2Łuszczanowice Kolonia I (ŁUSZCZANOWICE 6)7:29
3Łuszczanowice Kolonia II (ŁUSZCZANOWICE 4)7:31
4Łuszczanowice Kolonia – Osiedle Królewskie (ŁUSZCZANOWICE 2)7:33
5Antoniówka I (ANTONIÓWKA 4)7:37
6Antoniówka II Dom Kultury (ANTONIÓWKA 6)7:40
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE7:50

autobus nr 3

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 WYJAZD ZAKŁAD KOMUNALNY7:35
1Kleszczów ul. Sportowa (NA PRZECIWKO POLO) (KLESZCZÓW 26)7:40
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE7:50

autobus nr 4

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 WYJAZD ZAKŁAD KOMUNALNY6:50
1Rogowiec (ROGOWIEC 2)7:15
2Kamień (KAMIEŃ 4)7:23
3Żłobnica V (AGRONOCKA) (ŻŁOBNICA 10)7:32
4Żłobnica IV (ŻŁOBNICA 8)7:34
5Żłobnica III (OSP) (ŻŁOBNICA 6)7:36
6Żłobnica (Warszawka) (ŻŁOBNICA 11)7:39
7Żłobnica II (ŻŁOBNICA 4)7:41
8Żłobnica  I (ŻŁOBNICA 2)7:43
9Kleszczów ul. Główna (RONDO) (KLESZCZÓW 1)7:45
10Kleszczów ul. Główna (CMENTARZ) (KLESZCZÓW 3)7:47
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE7:50

autobus nr 5

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 WYJAZD ZAKŁAD KOMUNALNY7:30
1Łuszczanowice skrzyżowanie ŚWIATŁA ul. Sportowa (Kolorowe Bloki) (ŁUSZCZANOWICE 9)7:42
2Kleszczów ul. Sportowa –  obok POLO (KLESZCZÓW 27)7:43
3Kleszczów ul. Sportowa skrzyżowanie z ul. Łączną (MARZENA) (KLESZCZÓW 25)7:44
4Kleszczów rondo HDK (KLESZCZÓW 12)7:45
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE7:50

Godziny rozpoczęcia zajęć 8:55

autobus nr 1

LPPRZYSTANEK/ nazwa zwyczajowaGODZINA ODJAZDU
 WYJAZD ZAKŁAD KOMUNALNY8:25
1Łękińsko, ul. Północna (KLESZCZÓW 15) 
2Łękińsko  – skrzyżowanie ul. Miła  z ul. Ustronną  (ŁĘKIŃSKO 25)8:30
3Łękińsko ul. Miła /ul. Tulipanowa –  GPZ (ŁĘKIŃSKO 23)8:32
4Łuszczanowice  –  rondo Huby ul. Perłowa/ul. Złota (ŁUSZCZANOWICE 13)8:34
5Łuszczanowice  ul. Perłowa (Huby) (ŁUSZCZANOWICE 15)8:36
6Łuszczanowice, ul. Szafirowa (ŁUSZCZANOWICE 17) 
7Łuszczanowice   ul. Diamentowa (plac zabaw) (ŁUSZCZANOWICE 19)8:38
8Łuszczanowice ul. Brylantowa (ŁUSZCZANOWICE 21)8:41
9Kleszczów Flagi (KLESZCZÓW 20) 
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE8:45

autobus nr 2

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 WYJAZD ZAKŁAD KOMUNALNY08:00
1Łuszczanowice ul. Złota CENTRUM (ŁUSZCZANOWICE 8)                                                      8:10
2Łuszczanowice Kolonia I (ŁUSZCZANOWICE 6)8:13
3Łuszczanowice Kolonia II (ŁUSZCZANOWICE 4)8:15
4Łuszczanowice Kolonia Osiedle Królewskie (ŁUSZCZANOWICE 2)8:17
5Antoniówka I (ANTONIÓWKA 4)8:20
6Antoniówka II Dom Kultury (ANTONIÓWKA 6)8:22
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE8:45

autobus nr 4

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 WYJAZD ZAKŁAD KOMUNALNY8:20
1Żłobnica V (AGRONOCKA) (ŻŁOBNICA 10)8:27
2Żłobnica IV (ŻŁOBNICA 8)8:29
3Żłobnica III (OSP) (ŻŁOBNICA 6)8:31
4ŻŁOBNICA (WARSZAWKA) (ŻŁOBNICA 11)8:33
5Żłobnica II (ŻŁOBNICA 4)8:36
6Żłobnica  I (ŻŁOBNICA 2)8:38
7Kleszczów ul. Główna (RONDO) (KLESZCZÓW 1)8:40
8Kleszczów ul. Główna (CMENTARZ) (KLESZCZÓW 3)8:42
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE8:45

autobus nr 5

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 WYJAZD ZAKŁAD KOMUNALNY8:30
1Łuszczanowice skrzyżowanie ŚWIATŁA ul. Sportowa (Kolorowe Bloki) (ŁUSZCZANOWICE 9)8:35
2Kleszczów, ul. Sportowa –  obok POLO (KLESZCZÓW 27)8:37
3Kleszczów ul. Sportowa skrzyżowanie z ul. Łączną (MARZENA) (KLESZCZÓW 25)8:40
4Kleszczów rondo HDK (KLESZCZÓW 12)8:42
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE8:45

ODWOZY

Godzina odwozu: 12.45

autobus nr 1

 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE
1Kleszczów rondo HDK
2Łękińsko ul. Miła  – skrzyżowanie z ul. Ustronną (ŁĘKIŃSKO 25) 
3Łękińsko ul. Miła/ ul. Tulipanowa GPZ (ŁĘKIŃSKO 23)
4Łuszczanowice  – Huby rondo (ŁUSZCZANOWICE 13)
5Łuszczanowice ul. Perłowa  (Huby) (ŁUSZCZANOWICE 15)
6Łuszczanowice ul. Diamentowa  – (plac zabaw) (ŁUSZCZANOWICE  19)
7Łuszczanowice, ul. Szafirowa (ŁUSZCZANOWICE 17)
8Łuszczanowice ul. Brylantowa (ŁUSZCZANOWICE 21)
9Łuszczanowice ul. Złota CENTRUM (ŁUSZCZANOWICE 7)
10Łuszczanowice ul. Sportowa  ŚWIATŁA Kolorowe Bloki (ŁUSZCZANOWICE 9)
11Kleszczów ul. Sportowa  obok POLO  (KLESZCZÓW 27)
12Kleszczów, skrzyżowanie ul. Sportowa z ul.  Łączną (MARZENA) (KLESZCZÓW 25)
13Łuszczanowice Kolonia I (ŁUSZCZANOWICE 6)
14Łuszczanowice Kolonia II (ŁUSZCZANOWICE 4)
15Łuszczanowice Kolonia Osiedle Królewskie (ŁUSZCZANOWICE 2)
16Antoniówka I (ANTONIÓWKA 4)
17Antoniówka (II DOM KULTURY) (ANTONIÓWKA 6)
18Żłobnica V  (Agronocka) (ŻŁOBNICA 10)
19Żłobnica IV (ŻŁOBNICA 8)
20Żłobnica III sala OSP (ŻŁOBNICA 6)
21Żłobnica WARSZAWKA (ŻŁOBNICA 11)
22Żłobnica II  (ŻŁOBNICA 4)
23Żłobnica  I (ŻŁOBNICA 2)
24Kleszczów ul. Główna (rondo – las)(KLESZCZÓW 1)
25Kleszczów ul. Główna (cmentarz) (KLESZCZÓW 3)

Bez podania godzin na poszczególnych przystankach, trasa na bieżąco modyfikowana w zależności czy i skąd są dzieci. Cała trasa zajmuje ok. 50 minut

Godzina odwozu: 13.45

autobus nr 4

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE13:50
1Kleszczów, ul. Ogrodowa (Flagi) (KLESZCZÓW 20)13:54
2Łuszczanowice Kolonia I (ŁUSZCZANOWICE 6)14:00
3Łuszczanowice Kolonia II (ŁUSZCZANOWICE 4)14:02
4Łuszczanowice Kolonia Osiedle Królewskie (ŁUSZCZANOWICE 2)14:05
5Antoniówka I (ANTONIÓWKA 4)14:10
6Antoniówka II Dom Kultury  (ANTONIÓWKA 6)14:12
7Żłobnica  I (ŻŁOBNICA 1)14:17
8Żłobnica II (ŻŁOBNICA 3)14:19
9Żłobnica (WARSZAWKA) (ŻŁOBNICA 11)14:21
10Żłobnica III (sala OSP) (ŻŁOBNICA 5)14:24
11Żłobnica IV (ŻŁOBNICA 7)14:27
12Żłobnica  V (AGRONOCKA) (ŻŁOBNICA 9)14:30

autobus nr 5(długi)

  LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE13:50
1Kleszczów –  Rondo HDK (KLESZCZÓW 11)13:55
2Łękińsko ul. Miła – skrzyżowanie z ul. Ustronną (ŁĘKIŃSKO 25)13:59
3Łękińsko, ul. Miła /ul. Tulipanowa (Energoserwis) (ŁĘKIŃSKO 23)14:01
4Łuszczanowice ul. Złota /ul. Perłowa (Huby rondo) (ŁUSZCZANOWICE  13)14:03
5Łuszczanowice ul. Perłowa (Huby) (ŁUSZCZANOWICE 15)14:05
6Łuszczanowice, ul. Szafirowa (ŁUSZCZANOWICE 17)14:07
7Łuszczanowice ul. Diamentowa (ŁUSZCZANOWICE 19)14:09
8Łuszczanowice ul. Brylantowa  (ŁUSZCZANOWICE 21)14:11
9Łuszczanowice ul. Złota  CENTRUM k. wulkanizacji (ŁUSZCZANOWICE 7)14:15
10Łuszczanowice ul. Sportowa ŚWIATŁA  (ŁUSZCZANOWICE 9)14:17

autobus nr 3

LpPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE 
1Kleszczów ul. Główna ( cmentarz) (KLESZCZÓW 4)13:56
2Kleszczów ul. Główna  (rondo las) (KLESZCZÓW 2)13:58
3Kleszczów skrzyżowanie ul. Sportowa  z ul. Łączną (MARZENA) (KLESZCZÓW 24)14:02
4Kleszczów, ul. Sportowa (NA PRZECIWKO POLO) (KLESZCZÓW 26)14:05

Godzina odwozu: 14.45

autobus nr 1

 PRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE14:45
1Kleszczów rondo HDK (KLESZCZÓW 11)14:47
2Łękińsko krzyżowanie ul. Miła z ul. Ustronną (ŁĘKIŃSKO 25)14:53
3Łękińsko, ul. Miła /ul. Tulipanowa  (Energoserwis) (ŁĘKIŃSKO 23)14:55
4Łuszczanowice  ul. Złota/ul. Perłowa (Huby rondo)  (ŁUSZCZANOWICE 13)14:57
5Łuszczanowice  ul. Perłowa – (Huby) (ŁUSZCZANOWICE 15)14:59
6Łuszczanowice ul. Szafirowa (ŁUSZCZANOWICE 17)15:01
7Łuszczanowice ul. Diamentowa  (ŁUSZCZANOWICE 19)15:03
8Łuszczanowice ul. Brylantowa (ŁUSZCZANOWICE 21)15:06
9Łuszczanowice Kolonia I (ŁUSZCZANOWICE 6)15:18
10Łuszczanowice Kolonia II (ŁUSZCZANOWICE 4)15:20
11Łuszczanowice Kolonia – Osiedle Królewskie (ŁUSZCZANOWICE 2)15:22
12Antoniówka I (ANTONIÓWKA 4)15:26
13Antoniówka II Dom Kultury (ANTONIÓWKA 6)15:28

autobus nr 3

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE14:45
1Łuszczanowice ul. Złota CENTRUM k. wulkanizacji (ŁUSZCZANOWICE 7)14:49
2Łuszczanowice  ul. Sportowa ŚWIATŁA (kolorowe bloki) (ŁUSZCZANOWICE 9)14:52

autobus nr 4

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE14:45
1Kleszczów ul. Główna  (cmentarz) (KLESZCZÓW 4)14:47
2Kleszczów ul. Główna  (rondo las) (KLESZCZÓW 2)14:49
3Żłobnica  I (ŻŁOBNICA 2)14:50
4Żłobnica II (ŻŁOBNICA 3)14:52
5Żłobnica WARSZAWKA14:54
6Żłobnica III (sala OSP) (ŻŁOBNICA 5)14:56
7Żłobnica IV (ŻŁOBNICA 7)14:58
8Żłobnica V (Agronocka) (ŻŁOBNICA 9)15:00
9Kamień (KAMIEŃ 3)15:10
10Rogowiec (ROGOWIEC 1)15:20

autobus nr 5

 PRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE  14:45
1Kleszczów skrzyżowanie ul. Sportowa z ul. Łączną (MARZENA)      (KLESZCZÓW 24)14:50
2Kleszczów, ul. Sportowa ( NA PRZECIWKO POLO) (KLESZCZÓW 26)14:52

Godzina odwozu: 15.40

autobus nr 1

 PRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE15:40
1Kleszczów rondo HDK (KLESZCZÓW 11) 
2Łękińsko – skrzyżowanie ul. Miła   z ul. Ustronną (ŁĘKIŃSKO 25) 
3Łękińsko skrzyżowanie ul. Miła z ul. Tulipanową (ŁĘKIŃSKO 23) 
4Łuszczanowice  Rondo ul. Złota/ul. Perłowa (ŁUSZCZANOWICE 13) 
5Łuszczanowice ul. Perłowa (Huby) (ŁUSZCZANOWICE 15) 
6Łuszczanowice ul. Diamentowa (ŁUSZCZANOWICE 19) 
7Łuszczanowice ul. Brylantowa (ŁUSZCZANOWICE 21)   
8 Łuszczanowice ul. Sportowa skrzyżowanie ŚWIATŁA (Kolorowe Bloki) (ŁUSZCZANOWICE 9) 
9Łuszczanowice Kolonia I (ŁUSZCZANOWICE 6) 
10Łuszczanowice Kolonia  II (ŁUSZCZANOWICE 4) 
11Łuszczanowice Kolonia Osiedle Królewskie (ŁUSZCZANOWICE 2)  
12Antoniówka I (ANTONIÓWKA 4) 
13Antoniówka II Dom Kultury (ANTONIÓWKA 6) 

Bez podania godzin na poszczególnych przystankach, trasa na bieżąco modyfikowana w zależności czy będą dzieci.  Cała trasa zajmuje ok. 50 minut

autobus nr 4

LPPRZYSTANEKGODZINA ODJAZDU
 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZOWIE15:40
1Kleszczów ul. Główna ( cmentarz) (KLESZCZÓW 4)15:42
2Kleszczów ul. Główna (rondo – las) (KLESZCZÓW 2)15:43
3Żłobnica  I (ŻŁOBNICA 1)15:44
4Żłobnica II (ŻŁOBNICA 3)15:46
5Żłobnica WARSZAWKA (ŻŁOBNICA 11)15:48
6Żłobnica III (sala OSP) (ŻŁOBNICA 5)15:50
7Żłobnica IV (ŻŁOBNICA 7)15:53
8Żłobnica V (AGRONOCKA) (ŻŁOBNICA 9)15:55
9Kamień (KAMIEŃ 3)16:05
10Rogowiec (ROGOWIEC 1)16:15