Godziny dostępności

Godziny dostępności dla uczniów i rodziców w I półroczu rok szkolny 2022-2023

Godziny dla rodziców:

  • wrzesień- 27.09.2022r.(wtorek), godz. 16.00-17.00,
  • październik- 19.10.2022r.(środa), godz. 16.00-17.00,
  • listopad- w godz. 15.30-16.30, informacja w tabeli,
  • grudzień- 20.12.2022r.(wtorek), godz. 16.00-17.00,
  • styczeń- w godz. 15.30-16.30, informacja w tabeli.

Godziny dostępności dla uczniów i rodziców w I półroczu rok szkolny 2022-2023

Godziny dla rodziców:

  • wrzesień- 27.09.2022r.(wtorek), godz. 16.00-17.00,
  • październik- 19.10.2022r.(środa), godz. 16.00-17.00,
  • grudzień- 20.12.2022r.(wtorek), godz. 16.00-17.00,
  • styczeń- w godz. 15.30-16.30, informacja w tabeli.
Lp.Nauczyciel  Godziny dla uczniówGodziny dla rodziców Listopad w godz. 15.30-16.30Godziny dla rodziców Styczeń w godz. 15.30-16.30
1.Anna Paradaczwartek 7.45-8.4529.11.22r.10.01.23r.
2.Aleksandra Kusiakczwartek 8.50-9.5029.11.22r.10.01.23r.
3.Renata Cieślakpiątek 8.45-9.4529.11.22r.10.01.23r.
4.Anna Wysockapiątek 8.50-9.5029.11.22r.10.01.23r.
5.Wioleta Kimelśroda 7.45-8.4529.11.22r.10.01.23r.
6.Elżbieta Roczekczwartek 12.55-13.5529.11.22r.10.01.23r.
7.Ewa Stawiak-Kołbawtorek 12.55-13.5529.11.22r.10.01.23r.
8.Beata Stankiewiczponiedziałek 12.55-13.5529.11.22r.10.01.23r.
9.Jowita Jańczykśroda 8.00-9.0029.11.22r.10.01.23r.
10.Aleksandra Gorzelak-Dylakśroda 12.35-13.3529.11.22r.10.01.23r.
11.Natalia Woźniakśroda 7.00-8.0015.11.22r.10.01.23r.
12.Ewa Gajewskaponiedziałek 13.40-14.4008.11.22r.03.01.23r.
13.Renata Skalskaczwartek 15.00-16.0008.11.22r.03.01.23r.
14.Justyna Kowalskaponiedziałek 7.45-8.4509.11.22r.04.01.23r.
15.Sylwia Wojtanponiedziałek 14.35-15.3529.11.22r.10.01.23r.
16.Damiana Płomińskaponiedziałek 14.40-15.4007.11.22r.02.01.23r.
17.Emilia Palińskapiątek 12.40-13.4009.11.22r.04.01.23r.
18.Agnieszka Pabich-Różyckawtorek 10.00-11.0008.11.22r.10.01.23r.
19.Anna Dominiakśroda 7.00-8.0010.11.22r.12.01.23r.
20.Agnieszka Kuśmierekwtorek 13.50-14.5009.11.22r.11.01.23r.
21.Joanna Mądrzykpiątek 8.00-9.0028.11.22r.09.01.23r.
22.Monika Starygaczwartek 7.45-8.4510.11.22r.12.01.23r.
23.Katarzyna Skurkiewiczczwartek 7.45-8.4504.11.22r.12.01.23r.
24.Renata Frachpiątek 15.40-16.4004.11.22r.12.01.23r.
25.Agnieszka Szczęsnaponiedziałek 15.30-16.3007.11.22r.09.01.23r.
26.Elżbieta Antosiewiczwtorek 14.35-15.3507.11.22r.09.01.23r.
27.Bogusława Gajzlerczwartek 15.30-16.3003.11.22r.05.01.23r.
28.Agnieszka Jagusiakczwartek 15.30-16.3016.11.22r.05.01.23r.
29.Urszula Brześcińska  piątek 12.55-13.5529.11.22r.10.01.23r.
30.Danuta Kucpiątek 13.00-14.0030.11.22r.10.01.23r.
31.Bogusława Szydło-Wolnapiątek 12.50-13.5008.11.22r.03.01.23r.
32.Sara Wielochpiątek 7.45-8.4515.11.22r.10.01.23r.
33.Bożena Zatorska  czwartek 15.00-16.0017.11.22r.05.01.23r.
34.Agnieszka Gos-Stacherskapiątek 14.35-15.3504.11.22r.12.01.23r.
35.Anna Życinskapiątek 13.50-14.5010.11.22r.05.01.23r.
36.Mariusz Mieszałaczwartek 14.45-15.4504.11.22r.12.01.23r.
37.Elżbieta Dobosz-Wojtczakczwartek 7.45-8.4514.11.22r.02.01.23r.
38.Patrycja Bukowy  środa 14.35-15.3503.11.22r.05.01.23r.
39.Barbara Najmrodzkaśroda 14.35-15.3522.11.22r.10.01.23r.
40.Sławomir Szafrańskiczwartek 7.45-8.4504.11.22r.12.01.23r.
41.Ewelina Wojtalawtorek 12.35-13.3503.11.22r.12.01.23r.
42.Agnieszka Jasekwtorek 13.50-14.5016.11.22r.04.01.23r.
43.Anna Tataraponiedziałek 14.40-15.4007.11.22r.09.01.23r.
44.Anna Olczyk-Wieloch  wtorek 15.30-16.3029.11.22r.10.01.23r.
45.Danuta Urbaniakpiątek 7.45-8.4504.11.22r.05.01.23r.
46.Anna Kuśmierekśroda 7.45-8.4508.11.22r.10.01.23r.
47.Paulina Ochockaśroda 7.00-8.0008.11.22r.10.01.23r.
48.Wioleta Cybis  środa 14.35-15.3504.11.22r.09.01.23r.
49.Justyna Klimczyk  środa 13.50-14.5007.11.22r.02.01.23r.
50.Maria Owczarekwtorek 13.50-14.5016.11.22r.11.01.23r.
51.Agnieszka Retkiewiczśroda 7.00-8.0002.11.22r.11.01.23r.
52.Urszula Molikwtorek 13.40-14.4010.11.22r.10.01.23r.
53.Katarzyna Syrówkaponiedziałek 13.50-14.5007.11.22r.02.01.23r.
54.Joanna Chrostowskaczwartek 14.35-15.3517.11.22r.12.01.23r.
55.Julita Ościkwtorek 7.00-8.0024.11.22r.19.01.23r.
56.Monika Piątczakpiątek 8.10-9.1004.11.22r.04.01.23r.
57.Michał Kowalski  wtorek 14.45-15.4529.11.22r.10.01.23r.
58.Łukasz Mantyk  środa 14.35-15.3530.11.22r.04.01.23r.
59.Iwona Chojnowska  wtorek 13.50-14.5029.11.22r.10.01.23r.
60.Krzysztof Michałek-Góral  środa 16.00-17.00środa 16.00-17.00środa 16.00-17.00
61.Agnieszka Skóraczwartek 13.40-14.4008.11.22r.10.01.23r.
62.Mariola Świderska-Kulkawtorek 14.30-15.3008.11.22r.03.01.23r.
63.Soska Ewawtorek 7.55-8.5508.11.22r.10.01.23r.
64.Pukacz Ewelinaśroda 12.55-13.5529.11.22r.