Pomóżmy Wiktorkowi

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice oraz Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kleszczowie – Świetlica szkolna i Razem z nią społeczność naszej Szkoły odpowiada na wyzwanie #Łękawachallenge

W czasie pandemii trudno zrobić wspólne zdjęcie i zorganizować zbiórkę pieniędzy, dlatego prosimy o wpłaty indywidualne na konto https://www.siepomaga.pl/wiktorkowe-serduszko (można podpisać świetlica SP w Kleszczowie, można ewentualnie przekazać pieniądze dyżurującemu w szkole wychowawcy świetlicy)

Zachęcamy uczniów z naszej szkoły do wykonania małych plakatów z hasłem:
WIKTORKU, BĘDZIE DOBRZE!
i przesłanie zdjęć swoich plakatów na adres email [email protected] – zdjęcia te będą zamieszczone na stronie szkoły i Fb.

Kochani mamy nadzieję, że RAZEM podejmiemy wyzwanie i każdy dorzuci swoją cegiełkę. Czasu jest niewiele, a pieniędzy na ratowanie małego Wiktora Kruszyńskiego potrzeba dużo.

Dziękujemy za nominacje ZSP w Łękawie

Zaczynamy wyścig z czasem o zdrowie Wiktorka – zasady są bardzo proste:

  • weźcie pędzle w dłoń, kolorowe farby oraz białe prześcieradło albo odwróćcie na drugą stronę nieużywany już baner reklamowy (niech będzie Eco!) i namalujcie wspólnie z pozostałymi pracownikami szkoły plakat z hasłem: WIKTORKU, BĘDZIE DOBRZE!
  • Zróbcie zdjęcie gotowej pracy i zamieście na Fb z #Łękawachallenge
  • Stwórzcie szkolną zbiórkę po 10 zł i wpłaćcie na konto Wiktorka, a następnie nominujcie kolejne 3 placówki

P.S. Można łamać zasady, ale tylko w górę. Na wykonanie plakatu macie 48 godzin!

Nominujemy: