SPRAWOZDANIE Z KONKURSU „JA I MÓJ PUPIL”

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, który obchodzimy 4 października w naszej szkole odbył się niezwykle uroczy konkurs pt. „Ja i mój pupil”. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę uczniów, którzy licznie przesyłali prace konkursowe. Do organizatorów wpłynęły 62 prace uroczych zwierzaków i ich właścicieli.  

Celem konkursu było promowanie odpowiedniego podejścia do opieki nad zwierzętami, zachęcanie dzieci do dzielenia się swoimi doświadczeniami i emocjami związanymi z opieką nad swoimi ulubionymi pupilami oraz promowanie radości z posiadania zwierzątka.

Wśród uczestników znaleźli się zarówno uczniowie, którzy mieli psy, koty, króliki, ptaki, jak i ci, którzy opiekowali się rybkami, chomikami i innymi zwierzętami.

Komisja konkursowa miała trudne zadanie wyboru zwycięzców, ponieważ wszystkie przesłane zdjęcia były niezwykle poruszające i dowodziły miłości i troski, jaką uczniowie darzą swoje zwierzęta.

Po długich naradach komisji udało się wyłonić zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

Klasy I-III

I miejsce – Antoni Stańczyk IIIB

II miejsce – Tamara Kędziak IIB

III miejsce – Zofia Zygmunt IIIC

Klasy IV-VIII

I miejsce – Wiktoria Marcinkowska VIIIA

II miejsce – Filip Stanisławski IVB

III miejsce – Adam Frach IVB

Konkurs „Ja i mój pupil” był nie tylko wspaniałą okazją do podzielenia się ze społecznością szkolną miłością uczniów do zwierząt, ale także przypomniał wszystkim o ważności odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami domowymi. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem i było znakomitą okazją do kształtowania postaw i wartości związanych z poszanowaniem istot żywych.

Wszystkie prace konkursowe są zaprezentowane na tablicy obok głównego wejścia naszej szkoły oraz galerii zdjęć dołączonej do sprawozdania.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz gratulujemy zwycięzcom.

Organizatorzy konkursu: Ilona Kuśmierek, Monika Piątczak

Kolaż zdjęć przesłanych na konkurs ''Ja i mój pupil''
Kolaż zdjęć przesłanych na konkurs ''Ja i mój pupil''
Kolaż zdjęć przesłanych na konkurs ''Ja i mój pupil''