MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ MIĘDZY KLASAMI IV

26 października 2023r. w naszej szkole odbyły się długo wyczekiwane przez uczniów Mistrzostwa w Piłce Nożnej między klasami IV. Uczniowie klasy IVA, IVB i IVC wraz z wychowawcami wzięli udział w zawodach, którym towarzyszyła atmosfera pełna ekscytacji i ducha rywalizacji. Dzięki uprzejmości Pana Łukasza Mantyka, który zgodził się zostać sędzią ww. wydarzenia uczniowie klas IV mogli uczestniczyć w świetnej zabawie.

Podczas uroczystego rozpoczęcia, a także pomiędzy przerwami dziewczynki zaprezentowały przygotowane wcześniej układy taneczne, co skutecznie motywowało drużyny do sportowej walki. Zwycięzca turnieju mógł być tylko jeden, ale nie o to przecież chodziło, najważniejsza, że wszyscy świetnie się bawili.

Mistrzostwa okazały się nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również doskonałą okazją do integracji i wspólnego spędzania czasu. Dzieci miały możliwość przeżycia emocji związanych z rywalizacją, ale także uczyły się współpracy i gry fair play. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niesamowite emocje i wspaniały turniej.