Serce szkoły

Z wielką radością pragniemy obwieścić wszystkim Państwu, iż z inicjatywy Małego Wolontariatu Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie zakupiła SERCE na nakrętki, dzięki któremu pomoc potrzebującym osobom będzie jeszcze bardziej dostępna i owocna. Akcja ma na celu pokazanie uczniom, że działalność charytatywna jest czymś wspaniałym, dlatego warto się w nią zaangażować całym swoim SERCEM. Nakrętki będzie można wrzucać samodzielnie. Liczymy na to, że „NOWE SERCE SZKOŁY” będzie tętniło życiem i dobrocią. Zapraszamy naszych mieszkańców do zapełniania SERCA nakrętkami.

Obecnie akcja prowadzona jest na rzecz 9-letniej Wiktorii Kułak, ale mamy nadzieję, że również inne potrzebujące dzieci będą mogły skorzystać z naszej wspólnej pomocy.

Wiktoria urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i przepukliną oponowo – rdzeniową. Dziewczynka wymaga stałej rehabilitacji oraz wielospecjalistycznej opieki lekarskiej. W grudniu z powodu powikłań po chorobie COVID-19 zmarł tata Wiktorii, co bardzo mocno przeżyła. Wiktoria pomimo swojej choroby jest niezwykle dzielna i potrafi cieszyć się życiem. Pomóżmy jej w odzyskaniu sprawności i przyłączmy się do zbiórki.

Mały Wolontariat

Serce ustawione przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Kleszczowie
Serce ustawione przy ogrodzeniu szkolnym.