Sprawozdanie ze świetlicowego Pokazu Mody Jesiennej „Barwy jesieni”

W ramach realizacji przedsięwzięć świetlicowych, po raz pierwszy zorganizowaliśmy w szkole  Pokaz Mody Jesiennej „ Barwy Jesieni”. Wydarzenie to było skierowane do uczniów klas I – III. Zadaniem wychowanków było przygotowanie stroju w kolorach jesiennych  wraz elementami kojarzącymi się z obecną porą roku i zaprezentowanie ich przed klasową publicznością. Dzieci mogły  poczuć atmosferę modowego wybiegu, ponieważ organizatorzy zadbali o odpowiednią aranżację miejsca, znalazł się więc dywan z liści, jesienna mgła oraz reflektory rzucające światło na młode modelki i modelów. Nie zabrakło także odpowiedniej muzyki pomagającej wczuć się w rolę i poruszać  z gracją. Całości dopełnił  konferansjer umiejętnie prowadzący pokaz.

Dzień 30 października 2023 roku zostanie na długo w pamięci uczestników tej imprezy, którzy po prezentacji, zachęceni przykładem nauczycieli, radośnie bawili się, tańcząc i obsypując wzajemnie liśćmi.

Dzięki takiemu spontanicznemu zakończeniu pokazu, wszyscy mogli uwolnić stres i odreagować napięcie.  W powietrzu czuć było pozytywną atmosferę, a na twarzach malował się uśmiech zadowolenia.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom za zaangażowanie w nasze świetlicowe przedsięwzięcie.

Zachęceni pozytywnym odbiorem wydarzenia już planujemy kolejne.